Loading...

Cali Lefkosa

Misyonumuz


Califorian olarak amacımız ; sağlıklı ve lezzetli yemekler üretip, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimize etmek, müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla, toplu yemek üretimi sektöründe iddialı bir model olarak varlığını sürdürerek, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmaktır.
Vizyonumuz


Dinamik, yaratıcı, yenilenmeye açık, insana ve çevreye saygılı, dayanışmacı bir ekip ruhuna sahip, toplumda güvenilir ve saygın bir isim olmayı önemseyen bir anlayışla kurumsal kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmak , oluşturduğumuz değerleri korumak ve geliştirmek başlıca hedefimizdir. Kalite politikamızın kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Califorian çalışanlarının sorumluluğu ve asli görevidir.


Sabah Kahvesi
Klimalı
TV LCD
Ücretsiz Wi-fi
Ücretsiz Park
En çok tercih edilenler
KURUMSAL

Califorian Gold olarak amacımız sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve ne yediğinize dikkat etmek.2000 yılında , Mehmet Akif Caddesi – Dereboyu Lefkoşa’da hizmete başladık. Çok kısa bir sürede müşteri portföyümüzü genişlettik. İşletmemiz standartlara uygun üretim yapması için , ISO22000 ve HACCP belgelerine sahiptir.

Copyright © 2019 Califorian Restaurant. All rights reserved. | Powered & Designed by DesignLab Marketing/Advertising